НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ ПРИ
Часта проблема при влаштуванні автономної каналізації на заміській ділянці – пучиністий грунт або висока грунтова вода, що виявляють свої негативні властивості взимку і навесні.
У ряді випадків доводиться монтувати септик в глині, і тоді просто не обійтися без додаткового якоріння ємності.
Основні параметри
Продуктивність монолітного бетонного септика становить від 0,8 куб. метрів на добу. Відповідно, такі септики доречно використовувати для дач, будинків, котеджів, в яких проживає від 3 і більше осіб.
Зептик виготовляється з армированого високомарочного гідротехнічного бетону марки В40 F300 W10 з додаванням спеціальних добавок, що гарантують водонепроникність і герметичність бетонного септика і значний вага ємності.
Септик бетонний має форму прямокутного паралелепіпеда, простий у застосуванні, до того ж є енергонезалежним.
Як проходить очистка стоків
Переробка стічних вод усередині септика проходить таким чином:
стоки з дому надходять у септичну камеру, де затримується основна маса включень легкої і важкої фракції. Жири, Пави та інші легкі компоненти утворюють на поверхні плівку, яка поступово розкладається з утворенням більш простих речовин. У свою чергу, важкі речовини під дією сили тяжіння осідають на дні камери, утворюючи з часом мінералізований осад. Всі процеси в першій секції проходять в анаеробних умовах.
до другої камери потрапляють вже частково освітлені стічні води. Тут вони самоочищаються за тим же принципом, що і в септичній камері, плюс до всього, в цій секції активніше протікають анаеробного розкладання забруднень води.
монолітний бетонний септик також може комплектуватися біофільтром з йоржовим завантаженням. Він сприяє не тільки механічній фільтрації стоків, а й служить для інтенсифікації мікробіологічної переробки. Нормальні умови для життєдіяльності бактерій створюються за рахунок вентиляції камери та постійного припливу поживних речовин.
далі очищені стоки або самопливом, або насосом скидаються на поля фільтрації для подальшого доочищення.