Для тих, хто проживає у приватних будинках, завжди є актуальною проблема очищення та виведення водостоків. Впоратися з цією проблемою вийде, використовуючи поглинаючі колодязі або поля фільтрації. Але ці способи відрізняються деякими мінусами. Приміром, через якийсь час у них з'являється безліч тріщин і щілин, через що з часом там заводяться продукти, що не розчиняються у воді. Благо, є безліч більш зручних і сучасних способів, і один з них – дренажні тунелі, що встановлюються в процесі створення автономної каналізації.
Такі пристрої стали більш популярними і затребуваними в порівнянні з фільтраційними полями або поглинають колодязями, оскільки вони в цілому є більш ефективними і можуть посприяти комфорту власника приватних будинків в рази довше.
У котеджах завжди потрібно бути впевненим у зменшенні кількості зайвої вологи на паркінгах, дахах і галявинах. Це допомагає уникнути вогкості і безлічі нових проблем, які вона несе за собою.
Купувати вищеописане обладнання рекомендується тільки в перевіреної компанії, адже на кону - спокійне життя в заміському будинку! ПП STROYSEPTIK пропонується своїм клієнтам тільки високоякісну, сертифіковану продукцію за доступною ціною.
Фільтруючий дренажний тунель застосовується в разі глибокого залягання грунтових та паводкових вод. Ця конструкція є стандартним колодязем без дна, фільтруюча функція якого залежить від займаної площі. Нерідко для влаштування цих споруд застосовуються типові залізобетонного кільця типу.
А ось дренажне поле септиків варто використовувати у разі солідного рівня ґрунтових вод. Вони є спеціальними трубопроводами, розташованими у верхніх шарах ґрунту, вище наявної води в ґрунті. Необхідну продуктивність такої системи визначають довжиною змонтованих дренажних трубопроводів. Важливо, щоб поле фільтрації займало площу, як мінімум, у кілька сотень квадратних метрів.
Де застосовуються дренажні тунелі
Купити дренажні тунелі варто для сільського господарства та озеленювальних робіт, а також у разі малоповерхового та багатоповерхового будівництва під час дорожньої прокладки. Найменш поширеним він став серед власників заміських ділянок як метод територіального осушення.
Необхідність в закритої дренажної системи з'являється, коли ділянка знаходиться в низині або якщо присутній високий рівень заболоченості. Також облаштування рекомендується під час планування будівництва будинки з цокольними поверхами. Як стверджують кваліфіковані професіонали, на багатьох дільницях в середній смузі країни потрібно створювати дренаж. Щоб збільшити ефективність, дренажні тунелі монтують у складі водовідвідної системи.
Дренажний тунель установка якого вирішує перераховані вище проблеми, здійснюється на глибині, яку визначає розташування вхідного патрубка від септика. У зв'язку з цим під нього викопують котлован, ширину якого можна визначити кількістю встановлюваних паралельно один одному рядів. Далі все відбувається за відпрацьованою схемою.
В котлован засипають пісок, що має товщину 50 див. Він потребує утрамбування.
Далі засипають шар щебеню середньої фракції і товщиною 30 см, його також утрамбовують.
Відбувається установка модулів, що з'єднуються між собою в єдину конструкцію.
Відбувається установка з боку каналізаційної труби заглушки з отвором, з протилежного боку глухий заглушки.
Тунелі з'єднуються з каналізаційною трубою.
Зверху на тунелі укладають геотекстиль. Він призначений для захисту дренажної системи від заливання. Матеріал ідеально пропускає воду, але не здатний до пропуску частинок ґрунту.
Споруда запускається шаром 50 см.
Засипається ґрунт, зазвичай його перемішують із піском.
Незважаючи на, здавалося б, складний процес установки, дренажні тунелі ціна вважається цілком демократичною та обов'язково влаштує всіх клієнтів компанії STROYSEPTIK. Звертайтесь, підберемо обладнання під ваші потреби. Є послуги з встановлення та обслуговування.