НАШ ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ АРГУМЕНТ!
Компанія Stroyseptik розробила технологію, яка дозволяє забезпечити високу ступінь очищення стічних вод, та при цьому забезпечити саму установку від впливу грунтової води, пучинистости грунтів і будь-яких механічних впливів.
Її назва – SS Aero!
Це нові станції біологічної очистки, які мають монолітний залізобетонний корпус і не бояться навіть наїзд автомобіля або мікроавтобуса.
Основними перевагами водовідштовхувального бетону є:
Це стало можливим завдяки мінімальній кількості води в складі: бетон не буде замерзати навіть при найнижчих температурах.
Таким чином, гідротехнічна суміш забезпечує виробам:
підвищений рівень водонепроникності,
міцність на розтяг та стиск,
морозостійкість,
стійкість до впливу води.
Станція біологічної очистки SS Aero вмістила в собі потужність і довговічність бетону, так і зносостійкість і антикоррозийность пластику.
Корпус станції зроблений з морозостійкого (F 300), водонепроникного (W 10) і міцного (40) залізобетону, якому не страшні ніякі грунти, будь то важка глина або пучиністий пісок. Її не видавить назовні, так як вона має величезну вагу (понад 5т). Вона без проблем витримує наїзд легкового автомобіля або мікроавтобуса, і тому SS Aero можна розміщувати під парковкою.
Все обладнання для очистки стоків, яке знаходиться всередині станції, зроблено з міцного поліпропілену, який так само довговічний, як і бетон, і безстрашний по відношенню до агресивного середовища.
1) Велика приймальна камера. В ній відбувається осадження важкого нерозчинного осаду за рахунок відстоювання стічних вод. До того ж вона є зоною денітрифікації, в якій за рахунок безкисневому середовища відбувається розщеплення нітритів і нітратів.
2) Аеротенк. Друга камера станції – зона аеротенку. У ній за рахунок аерації (насичення стічних вод киснем за допомогою компресора та мембранних розпилювачів повітря) зароджуються колонії аеробних бактерій, так званий активний мул. Він і утворює в аеротенці процес нітрифікації - це розкладання амонійного азоту на нітрати та нітрити. Надлишковий активний мул та мулова вода за допомогою аерліфту (повітряного насоса) з інтенсивністю 4-5 л/хв подається в зону денітрифікації (описувалася раніше), створюючи постійний рецикл.
3) Вторинний відстійник. У вторинному відстійнику коридорного типу відбувається відділення активного мулу від очищеної води та стабілізація їх у зоні аерліфта. Очищена вода, у свою чергу, через патрубок надходить за межі станції та відводиться у дренажну систему.
Усі комплектуючі станції SS Aero виготовляються найкращими світовими виробниками, що гарантує довговічну та безперебійну роботу всієї системи каналізації загалом. При цьому станція SS Aero залишається дуже конкурентною щодо ціни порівняно з аналогами.